HAKKIMIZDA

ANASAYFA HAKKIMIZDA

Hakkımızda Banner

Satış ve hizmet faaliyetlerine 1989 yılında başlayan firmamız, 2016 yılında yeni bir vizyonla Retta Profesyonel El Aletleri A.Ş. adıyla yoluna devam etmeye karar vermiştir. Günümüzde Retta, markalaşma yolunda önemli aşamalar kaydetmiş, 37 ülkede temsil edilen, farklı kıtalarda ortaklıkları bulunan bir markaya dönüşmüştür. Son yıllarda yurtiçi ve yurtdışında üretim faaliyetleri için yapılan yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle Türkiye'de ve dünyada adından söz ettiren, saygı duyulan markalar arasına girmiştir.

Retta Profesyonel El Aletleri entegre üretim tesisi, İstanbul il sınırları içerisinde bulunup dünyadaki en ileri teknolojiler ile donatılmış 4.000 m2 kapalı alana sahiptir.

Türkiye pazarında 360 bayiisi ve 1,400'ün üzerinde satış noktası ile başta müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak gayreti ile kurduğu güvene dayalı ilişkiler, geniş ürün yelpazesi, satış sonrası noksansız servis ve deneyimli kadrosunun kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.